Tweed SVETR fair isle LÍSTKY

5 500 Kč
Skladem

Mnou s LÁSKOU ručně pletený svetr, technikou FAIR ISLE (vyplétané sedlo vzorem). Pletený z tradiční irské tweedové příze, 100% Merino s rustikálními nopky + připlétáno s přízí složením 55% Merino vlna/45%bavlna. Svetr je silnější, krásně teplý, měkký, střih lehce projmutý - aby vynikla nádherná ženská silueta. Posílám do světa, k nějaké krásné duši, která ocení ruční zpracování a originální kousek ve svém šatníku :)

Velikost na postavu XS - M

Rozměry: šířka prsa 44cm, délka 67cm, rukáv od ramene 66cm 

Modelka na fotkách nosí velikost XS-S

POUZE RUČNÍ PRANÍ 30'C!!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pletení je pro mě hobby, pletu pro radost, pro tu činnost samotnou, naplňuje mě, je to pro mě únik od všedních starostí, odpočinek, relax, radost, potěšení - "MEDITUJI PLETENÍM"... :)

Nepletu na objednávku/zakázku! Do této kategorie "RUČNĚ PLETENÉ SVETRY" vložím občas projekt, který jsem pletla pro sebe, ale z nějakých důvodů ho nakonec neunosím. Většinou mám touhu vyzkoušet nový návod, přízi, materiál, značku atd. A proto mám svetrů už ke stovce. Je škoda, aby výrobky ležely ve skříni bez povšimnutí, proto jsem se rozhodla nabídnout a poslat dále do světa. Budu mít radost, když někomu udělá takový výrobek radost, službu a samozřejmě i velkou parádu :)

DĚKUJI, že podporujete takové blázny jako jsem já - ručně vyráběné věci miluji, mají pro mě úplně jiný rozměr a hodnotu. Miluji originalitu, tu energii a Lásku, která je do každého ručně vyráběného produktu vložena přes ruce výrobce...