Merino SVETR fair isle

5 800 Kč
Skladem

Mnou s LÁSKOU ručně pletený svetr na jehlicích o velikosti 3,5mm, metodou FAIR ISLE, pletený z ručně barvené příze Merino single od řecké barvířky, která si říká "Treliz". Vlna je absolutně nekousavá, nádherně jemná, nadýchaná, lehká jako vánek. Pořizovací cena materiálu 2.600 Kč. Pletla jsem ho intenzivně víc jak měsíc. Střih je lehce projmutý, aby vynikla nádherná ženská silueta. Nová majitelka se v něm bude cítit jako víla - zaručuji! :)

Rozměry: šířka prsa 44, délka 57cm, rukáv od výstřihu 67cm

Velikost na postavu XS - M

Modelka na fotkách nosí velikost XS-S 

 

POUZE RUČNÍ PRANÍ 30'C!!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pletení je pro mě hobby, pletu pro radost, pro tu činnost samotnou, naplňuje mě, je to pro mě únik od všedních starostí, odpočinek, relax, radost, potěšení - "MEDITUJI PLETENÍM"... :)

Nepletu na objednávku/zakázku! Do této kategorie "RUČNĚ PLETENÉ SVETRY" vložím občas projekt, který jsem pletla pro sebe, ale z nějakých důvodů ho nakonec neunosím. Většinou mám touhu vyzkoušet nový návod, přízi, materiál, značku atd. A proto mám svetrů už ke stovce. Je škoda, aby výrobky ležely ve skříni bez povšimnutí, proto jsem se rozhodla nabídnout a poslat dále do světa. Budu mít radost, když někomu udělá takový výrobek radost, službu a samozřejmě i velkou parádu :)

DĚKUJI, že podporujete takové blázny jako jsem já - ručně vyráběné věci miluji, mají pro mě úplně jiný rozměr a hodnotu. Miluji originalitu, tu energii a Lásku, která je do každého ručně vyráběného produktu vložena přes ruce výrobce...